Happily Addictive.
No Nonsense Allowed.

Pirmoji CRM sistema,
sutaikiusi įmonės efektyvumą
su darbo malonumu


Efektyvumas ir laimė

Darbdaviai šiandien skatinami derinti organizacijos efektyvumą su darbuotojų laime. Griežti verslo vadovėliai reikalauja optimizuoti resursų panaudojimą, išgaunant maksimalią finansinę vertę iš kiekvienos biure darbuotojo praleistos minutės. O štai modernūs psichologai ir HR specialistai purto galvą ir liepia rūpintis visai kitais – minkštaisiais – dalykais: organizacijos kultūra, darbovietės atmosfera ir darbuotojų laime.

Regis, vadovui šiandien reikia būti ir viską stebinčiu bei matuojančiu budeliu, ir gerąja fėja viename. Nors imk ir persiplėšk. Juk efektyvumas ir laimė yra kaip tie du seniai susipykę pusbroliai, kurie viename kambaryje nenori praleisti nė minutės. Atėjo metas šiuos du įnoringus pusbrolius sutaikyti.

Hanna CRM efektyvumas ir laimė

Mažųjų imperijų statymas

Smulkiam ir vidutiniam verslui pritaikytoje HANNA CRM sistemoje visi ryšių su klientais valdymo moduliai (kontaktų duomenys, projektų valdymas, užduočių valdymas, potencialūs klientai, pardavimų valdymas, darbotvarkės valdymas) veikia taip, tarytum žaistumėte paprastą, tačiau įtraukiantį strateginį žaidimą. Būtent dėl to HANNA CRM rinkoje atpažįstama kaip sistema, prie kurios darbuotojams lengviausia priprasti.

Kiekvienas darbuotojas joje žaidžia savąjį žaidimą ir realiu laiku stebi progresą: kada galiausiai palaušiu Juozo iš Kauno pasipriešinimą ir iškovosiu išsvajotąjį užsakymą? kiek procentų užduoties jau spėjo atlikti kolegė Kamilė iš gretimo kabineto? Kiek pardavimų padariau šį mėnesį ir kokio bonuso galiu tikėtis? Kiek procentų pagerinau praėjusio mėnesio rezultatus? Kokius taktinius manevrus šios dienos popietei numato mano išmanioji darbotvarkė? Ir kaip pasaulį užkariauti bandysiu rytoj? Lyg žaistume strateginį žaidimą, kiekvienas čia bandome statyti ir stiprinti savo mažąją imperiją.

Pasitelkiant patogią ir įtraukiančią valdymo konsolę, veiklos efektyvumas darbuotojui čia tampa ne iš viršaus nuleista prievole, o malonia siekiamybe.

Hanna CRM mažųjų imperijų statymas

Veikia tai, kas malonu

Programuotojų komandos FUTURE IT sukurta HANNA CRM sistema savyje talpina kur kas daugiau funkcionalumų nei įprastos ryšių su klientais valdymo sistemos. Tai ne tik standartiniai kontaktų, pardavimų vadybos ir priminimų moduliai, bet ir pažangieji projektų valdymo, pirkimų, išmaniosios darbotvarkės, rezervacijų ir net sandėlio moduliai. Be to, sistema atitinka reikliausius įmonių duomenų saugumo reikalavimus.

Bet svarbiausia – visa tai veikia! Daugybė Lietuvos įmonių yra nusivylusios įdiegtomis sistemos, kurių darbuotojai nemėgsta, nesupranta ir nesinaudoja. Pažangiausios IT sistemos savaime yra bejėgės padidinti įmonės veiklos efektyvumą, jeigu šių sistemų procesai darbuotojui yra atgrasūs ir neteikia džiaugsmo. Hanna CRM yra sistema, paremta šiuo esminiu darbo psichologijos dėsniu. Padėkite žmonėms mėgautis darbu. Ir Jūs busite apdovanoti.

Hanna CRM veikia tai kas malonu

Norite išbandyti ar užsisakyti?


Pažinkite Hanna CRM privalumus per 30 dienų nemokamai!

Išbandykite nemokamai