CRM kaina

„Hanna CRM“ sistema tinka tiek mažoms įmonėms, tiek didesnėms organizacijoms, veikiančioms įvairiuose ekonominiuose sektoriuose. CRM kaina priklauso nuo keleto esminių veiksnių, kuriuos lemia organizacijos veiklos procesai ir poreikiai. Lanksti kainodara užtikrina sistemos prieinamumą net ir labai mažoms įmonėms, kurios veiklos optimizavimui negali skirti didelių investicijų – tai vienas iš svarbių „Hanna CRM“ privalumų. Kiekvienam verslui prieinamas efektyvios veiklos įrankis yra svarbus tolesnei plėtrai ir sėkmingam darbui.

Hanna CRM sistemos galimybės

Siūlome dvi „Hanna CRM“ naudojimo galimybes, kurios optimaliai atitinka skirtingus įmonių poreikius:

  • „Hanna CRM“ nuoma yra geriausias pasirinkimas mažoms įmonėms, turinčioms nedidelį skaičių darbuotojų arba norinčioms tik dalinai automatizuoti savo procesus. CRM kaina šiuo atveju priklauso nuo su sistema dirbančių vartotojų skaičiaus. Programa turi standartines funkcijas, kurias lengva pritaikyti kasdienės verslo veiklos optimizavimui. Mažesnė kaina užtikrina minimalias investicijas ir greitai atsiperkančią naudą.
  • „Hanna CRM“ pirkimas suteikia galimybę pritaikyti sistemą organizacijos poreikiams, plėsti funkcionalumą ir atlikti integraciją su kitomis įmonės jau naudojamomis išorinėmis sistemomis. Diegimas susideda iš procesų vertinimo, sistemos pritaikymo, mokymų ir palaikymo proceso, kuris užtikrina funkcijos atitikimą organizacijos pokyčiams.

CRM sistemos diegimas

„Hanna CRM“ diegimas nereikalauja papildomų investicijų ar įrangos, todėl pokyčiai organizacijoje gali būti greitai ir lengvai įgyvendinami. CRM kaina yra nedidelė, palyginti su jos suteikiama nauda: automatizuota ir sinchronizuota duomenų bazė, kurioje yra visi jūsų verslo kontaktai, užduočių delegavimas ir jų vykdymo kontrolė, detalus išteklių panaudojimo planas, projektų kūrimas ir įgyvendinimas bei kitos funkcijos leidžia kaupti verslo sprendimams naudingą informaciją. Vos kelių mygtukų paspaudimu yra pasiekiamos ataskaitos, kurios leidžia identifikuoti problemas ir greitai bei efektyviai jas spręsti. CRM naudojimas optimizuoja įmonės veiklą ir leidžia sutaupyti, todėl investicijos sistemos diegimui greitai atsiperka.

Išmėginkite CRM sistemą

Be to, CRM nuomos galimybė vienai darbo vietai yra geras pasirinkimas dvejojant: jei svarstote, ar jūsų veikloje būtų galima veikti optimaliau ir automatizuoti svarbius procesus juos supaprastinant, išmėginkite „Hanna CRM“ ir įsitikinkite jos funkcionalumu. Minimalus nuomos laikotarpis vienai darbo vietai yra mėnuo, todėl per šį laiką galėsite susipažinti su sistemos galimybėmis ir išmėginti standartinius modulius savo veikloje. Už pokyčius organizacijoje atsakingas asmuo, susipažinęs su sistema dar prieš diegimo procesą, gebės geriau įvardinti įmonės poreikius ir reikalingus funkcionalumus. Nuoma – geriausias būdas išmėginti sistemą ir įsitikinti jos galimybėmis, nauda ir pritaikomumu jūsų versle.

Domina tiksli CRM kaina? Susisiekite: info@hannacrm.lt arba +370 606 74620