Kaip dirbti su potencialiais klientais ir potencialiais pardavimais?
Slinkite žemyn >

Our Mission

Dirbu pardavimų srityje, automobilių industrijoje. Pastaruoju metu susiduriu su problema – dėl sparčiai išaugusio potencialių klientų kiekio, sudėtinga juos sekti, prarandu pardavimo galimybes. Kokiu būdu galėčiau išvengti šios problemos?

Sprendimas:
Hanna CRM programoje galite dirbti su potencialiais klientais prieš jiems tampant realiais Jūsų klientais. Jūsų atveju, siūlytume vadovautis žemiau pateiktais patarimais.

Our Vision

Alternative Text

1.

Fiksuokite potencialius klientus

Naudokite modulį Potencialūs klientai saugoti visai turimai informacijai apie potencialius klientus vienoje vietoje.

Šiame modulyje galite aprašyti naują potencialų klientą arba sekti bei papildyti esamą potencialų klientą. Bet kuriuo metu galėsite matyti potencialaus kliento kontaktinę informaciją, taip pat visą istoriją, susijusią su juo. Dar daugiau, galite keisti potencialių klientų stadijas ir Kan ban lentoje analizuoti, kiek potencialių klientų šiuo metu yra kokioje stadijoje:

2.

Planuokite užduotis

Norėdami palaikyti stiprų ryši su potencialiu klientu, naudokite Užduočių modulį – šio modulio pagalba planuokite, kada imtis sekančio veiksmo, susieto su potencialiu klientu. Kurkite užduotis – skambučius, laiškus, susitikimus – tam, kad neprarastumėte potencialaus kliento ir Jūsų bendravimas taptų sėkmingu pardavimu! Visas suplanuotas užduotis bei jų išdėstymą dienotvarkėje taip pat galėsite matyti Kalendoriaus modulyje.

Alternative Text
Alternative Text

3.

Ruoškite pasiūlymus

Potencialūs klientai dažnai atneša potencialias pardavimo galimybes. Programoje esantis modulis Galimybės leidžia fiksuoti ir sekti pardavimų galimybes.

Jūsų patogumui, aprašytą galimybę galite konvertuoti į PDF dokumentą ir siųsti pasiūlymą potencialiam klientui.

Norėdami palyginti, kiek galimybių yra kiekvienoje stadijoje, galite peržiūrėti jas Kanban lentoje

4.

Išrašykite sąskaitas

Jei pardavimo procesas buvo sėkmingas, sekančiu žingsniu naudodami Sąskaitų bei Išankstinių sąskaitų modulius galite generuoti sąskaitas. Kelių mygtukų paspaudimu, iš aprašytos galimybės galite sukurti sąskaitą arba išankstinę sąskaitą bei išsiųsti ją jau oficialiam savo klientui!

Alternative Text
Alternative Text

5.

Analizuokite

Galiausiai, potencialiam klientui tapus oficialiu klientu, naudokite Ataskaitų modulį analizuoti pasiektus rezultatus. Palyginkite, kiek potencialių klientų tapo esamais klientais, kuris klientų pritraukimo šaltinis yra efektyviausias, sekite galimų pardavimų vertę, galimybių stadijas… Ataskaitų modulį naudokite norėdami pagerinti savo darbo rezultatus.

Vadovaukitės šiais patarimais ir palengvinkite potencialių klientų ir potencialių pardavimų valdymą naudodami Hanna CRM.

Norite išbandyti ar užsisakyti?


Pažinkite Hanna CRM privalumus per 30 dienų nemokamai!

Išbandyti nemokamai