Pagalba gyvai

Vienas iš Hanna CRM sistemos išskirtinumų yra gyva pagalba ir konsultacijos


Pokalbis internetu (chat)

Bendraukite su mumis naudodami Chat funkcija ir Jums realiu laiku atsakys Hanna CRM komandoje dirbantys specialistai. Šio pokalbio privalumas yra tai, kad Jūsų laukimo laikas sutrumpėja iki minimalaus. Chat pokalbyje dalyvauja Hanna CRM komandos narys, tad patikrinti Jums aktualius dalykus arba pasidalinti vizualia medžiaga yra daug paprasčiau ir greičiau.

Chat

Vartotojo gidas

Tam, kad bet kuriuo metu galėtumėte rasti atsakymą į iškilusį klausimą, esame paruošę išsamų Hanna CRM sistemos modulių ir jų nustatymų aprašymą. Vartotojo gidas yra pasiekiamas pagalba.hannacrm.eu - čia taip pat galite naudoti gyvo Chat pokalbio funkciją!

Vartotojo gidas

Pagalba el. paštu

Alternatyva Chat pokalbiui yra konsultacijos el. paštu. El. paštu Jums kuo operatyviau atsakys Hanna CRM konsultantas. Hanna CRM pagalbos centro el. paštas yra support@hannacrm.eu.

Pagalba el. paštu

Pagalba telefonu

Telefono pokalbio metu galite išsamiau detalizuoti savo poreikius bei klausimus, o atsakymų sulauksite iškart. Norėdami pasikonsultuoti su Hanna CRM specialistu telefonu, skambinkite mums numeriu +370 643 59995.

Pagalba telefonu

Norite išbandyti ar užsisakyti?


Pažinkite Hanna CRM privalumus per 30 dienų nemokamai!

Išbandyti nemokamai