Pardavimų valdymo sistema

Efektyvesnis pardavimų valdymas


Funkcionalūs „Hanna CRM” moduliai užtikrina sklandų pardavimų skyriaus darbą ir leidžia greitai padidinti jo efektyvumą. Tai visus pardavimų procesus apimanti pardavimų valdymo sistema, leidžianti darbuotojams atlikti savo funkcijas paprasčiau ir greičiau, automatizuoti pardavimo procesus ir lengvai naudotis visa sukaupta informacija. Sklandus pardavimų valdymas užtikrina efektyvesnį ryšio su klientais palaikymą ir geresnius verslo rezultatus.

Efektyvesnis pardavimų valdymas
Suvaldomi procesai

Pardavimų valdymo sistema sukuria aiškią proceso struktūrą nuo kliento užklausos iki visiško užsakymo įvykdymo ir atgalinio ryšio palaikymo. Pardavimo skaidymas į etapus leidžia optimizuoti užsakymo įvykdymo laiką ir kontroliuoti individualius klientų poreikius bei problemines situacijas. Efektyvus pardavimų valdymas apima užduočių delegavimą ir sklandų pasidalijimą informacija bei reikalingų dokumentų parengimą.

Universalus pritaikomumas

Pardavimų valdymo sistema yra universali ir lanksčiai pritaikoma, todėl tinka ir nedidelėms įmonėms, ir didelėms organizacijoms, veikiančios įvairiuose sektoriuose. Patogiai naudojamos funkcijos leidžia darbuotojams greitai atlikti pardavimui reikalingus veiksmus ir lengvai pasiekti aktualią informaciją. Pardavimų efektyvumo didinimas yra nauda verslui – tai padeda plėtoti glaudžius santykius su klientais ir pelnyti jų pasitikėjimą.

Pardavimų valdymo sistemos nauda


„Hanna CRM“ sistemos funkcionalumas apima daugumą verslo procesų ir juos tarpusavyje sujungia tam, kad būtų optimaliai panaudoti turimi ištekliai. Pardavimų valdymo sistema „Hanna CRM“ didina pačios įmonės ir jos darbuotojų potencialą.

Kontaktų duomenų bazė

Kontaktų duomenų bazė, kurioje galite segmentuoti, filtruoti ir greitai surasti bet kurį klientą bei visą su juo susijusią informaciją. Galėsite ją redaguoti realiuoju laiku ir informuoti apie pokyčius darbuotojus ar kolegas.

Pardavimų valdymo sistemos naudaPotencialūs klientai

Šis modulis leidžia kaupti potencialių klientų duomenis ir planuoti ryšių palaikymą siekiant sėkmingo rezultato – pardavimo. Galėsite sekti informaciją apie anksčiau pateiktus pasiūlymus ir bendravimo istoriją el. paštu arba telefonu.

Pardavimų valdymo sistemos naudaPardavimo proceso kontrolė

Individualių pardavimo procesų valdymas, potencialių pardavimų (angl. opportunities) stadijos ir vizualus jų pateikimas. Veiksmų planavimas ir stebėjimas Kanban lentoje. Planuojamų pardavimų analizė bei prognozė.

Pardavimų valdymo sistemos naudaPardavimų dokumentai

Pardavimams reikalingi dokumentai yra ruošiami sistemoje, todėl patogu vykdyti atsiskaitymų kontrolę ir kaupti statistinius duomenis sprendimų priėmimui. Komercinių pasiūlymų, išankstinių sąskaitų ar PVM sąskaitų faktūrų generavimas įtraukiant sistemoje aprašytas prekes užtikrins spartų ir optimizuotą pardavėjų darbą.

Pardavimų valdymo sistemos naudaUžduočių kontrolė

Užduočių delegavimas ir darbų pasidalijimas leidžia optimaliai išnaudoti darbuotojų laiką ir sklandžiai įveikti periodus, kai pardavimai suaktyvėja, bei greitai spręsti netipines situacijas.

Pardavimų valdymo sistemos naudaProjektų valdymas

Projektų valdymo modulis leidžia suskaidyti sėkmingo pardavimo procesą į atskirus etapus bei užduotis, kurios reikalingos efektyviam rezultato realizavimui. Atsakingų darbuotojų ir resursų priskyrimas, išlaidų fiksavimas, progreso stebėjimas Gantt’o diagramoje.

Pardavimų valdymo sistemos naudaDarbų planavimas

Dienotvarkės planavimas leidžia kiekvienam vartotojui individualiai suplanuoti savo darbo laiką, priskirti prioritetus ir efektyviai atlikti patikėtas užduotis.

Pardavimų valdymo sistemos naudaSutarčių kontrolė

Sutarčių valdymas leidžia be pastangų atlikti sutarties galiojimo termino kontrolę, stebėti pakeitimų istoriją, rengiant naują sutartį – patogiai derinti jos nuostatas su skirtingų skyrių darbuotojais ir klientu.

Pardavimų valdymo sistemos naudaInformacijos paieška

Informacijos paieškos funkcija suteikia galimybę atrinkti reikalingą informaciją greitai ir patogiai, pasinaudojant kriterijų filtrais arba kontekstine paieška.

Pardavimų valdymo sistemos naudaTeisių valdymas

Vartotojų teisių valdymas leidžia apsaugoti informaciją nuo žemesniosios grandies darbuotojų ir kartu priskirti kiekvienam tik aktualias funkcijas, minimalizuojant klaidų tikimybę ir be jokios perteklinės informacijos.

Pardavimų valdymo sistemos nauda

Pardavimų modulio galimybės

Efektyviai išnaudokite savo verslo galimybes ir optimizuokite sąnaudas pardavimo procese. Visų proceso etapų stebėjimas ir automatinė kontrolė minimalizuoja galimybę suklysti, todėl klientams įmonė gali pasiūlyti aukštesnę paslaugų kokybę. Sistemos galimybės įmonei leidžia savo klientams pasiūlyti geresnės kokybės paslaugas, maksimaliai greitą probleminių situacijų sprendimą ir efektyvią komunikaciją su esamais ir potencialiais klientais.

Patogus programos naudojimas ir vartotojui draugiška aplinka užtikrina greitus pokyčius pardavimų valdymo procese ir lengvą darbuotojų prisitaikymą. Greitas diegimo procesas ir darbo su sistema pradžia leidžia optimizuoti verslo valdymo kaštus ir išvengti didelių investicijų.

„Hanna CRM“ pardavimų valdymo sistema yra šiuolaikiška ir lengvai pritaikoma įvairiems verslo modeliams: pasiekiama naršykle ir neribojanti darbo vietos, turinti integracijų su kitomis verslo jau naudojamomis sistemomis galimybes ir patogi netgi specialių CRM naudojimo įgūdžių neturinčiam vartotojui.